Torba z papieru! Tak! To da się nosić

Jeszcze do niedawna żyłam w nieświadomości, a tymczasem ktoś wynalazł w tym czasie papier, który nie tylko można prać. Tego by było za mało. Washpaper do złudzenia przypomina skórę! Może być matowy jak cień do powiek, lub połyskiwać jak miód na ustach. Szereg jego zastosowania jest ogromny! I pomimo, że szycie go przyprawia o zawał, a maszyna zipie ostatkiem sił, to efekt końcowy jest zachwycający.  Torba, bo o niej tutaj mowa, jest imponująca, ona i jej pojemność zachwyci każdą przedstawicielkę płci pięknej. Jeżeli do tej pory nosiłyśmy przy sobie wszystko? Zapewniam Was, że odtąd tego wszystkiego będzie 3 razy więcej! Nie tylko upchniecie do środka niezbędne wyposażenie, ale również piątkowe zakupy na weekend, przemycicie Duży zestaw z Maca wprost na salę kinową, a nawet schowacie zapasowe buty do przebrania. Ale co w tym dziwnego, skoro torba ma ponad 40 cm szerokości!!!

To nie wszystko. Torba ta może być zmienna jak Wasz nastrój. Jednego dnia będzie worem bez dna, podczas gdy drugiego możecie zabrać ze sobą organizer, który dzięki jasnej podszewce zapobiegnie kopaniu na dnie z latarką. Pewnie nie raz klęczałaś przed drzwiami do pracy i szukałaś kluczy, by otworzyć biuro! Dla mnie to chleb powszedni. Teraz nie będziesz już odgniatać rzepek o płytkę chodnikową.

Torba sama stoi, dzięki temu, że papier ma sztywną fakturę. Nie przewraca się. Dlatego wszelka zawartość w postaci płynnej ma szansę dojechać w całości. Pod warunkiem, że nie położysz otwartego słoika w poziomie.

 

Przyjazna dla oka kolorystyka sprawia, że pasuje ona do niemal wszystkiego. Szerokie paski sprawiają, że nie wżyna się w ramię i można ja wygodnie nosić każdego dnia.

Opcja 2 w 1 jest bardzo pomocna, jednego dnia możecie być na totalnym luzie i zapomnieć o porządku w torebce, schować organizer na dnie szafy. Dać się ponieść spontaniczności, wyzbyć sie strachu i włożyć rękę do torby (z nadzieją, że nic Was nie ugryzie).

Jeden klik i ogranizer jest wyjęty. Ten ubrudzony możecie wyprać, by za dłuższą chwilę cieszyć się świeżutkim wnętrzem Waszej torby.  

A jeżeli po prostu nie chcesz, aby ktoś widział Twój bałagan , zasuń zamek i po sprawie:D

I najważniejsze, każda mała katastrofa w postaci wylania sie fluidu i czy pęknięcia jogurtu przestanie być udręką. Wystarczy, że zarówno torbę, jak i organizer wypierzesz. Schnie błyskawicznie!

O torbie mogę pisać i pisać, wciąż mnie zachwyca !

A już niebawem Washpaper Bag in Black:)

2 Replies to “Torba z papieru! Tak! To da się nosić”

  1. Witam! Kupiłam papier i mama zamiar uszyć torbę z organizerem. Dlugo buszowalam po internecie zanim natknelam sie na Wasza strone. Wlasnie taka torbe chcaialbym uszyc. Kest cudowna?Czy mogłabym prosić o wyrok na to cudo??Pozdrawiam Magda

    1. greymouseland says: Odpowiedz

      Dzień dobry:) Ciesze się, że zdjęcia się podobaja:) Pozdrawiam

Dodaj komentarz