Róż i cała reszta– torba robiona na drutach w pastelowej odsłonie

Jaki kolor kojarzy się z dziewczynami? Oczywiście różowy! Jesienią i zimą przeważnie można je zobaczyć w czerni, która jest praktyczna, ale to właśnie wiosną ubrane kolorowo kobietki rozweselają bure ulice. Czernie lądują na dnie szafy na rzecz wszystkich kolorów tęczy!

I pomimo, że czerń pasuje rzekomo do wszystkiego, to jednak przegrywa ona walkę z bielą, która rozmiękcza, każe zakopać wojenne topory i bezapelacyjnie kojarzy się z latem. Biel to lekkość mieszana z eterycznością, której akompaniuje tym razem róż, delikatny, w kolorze lodów o smaku malinowym, czy truskawkowym.

Wróćmy do różowej torby, która jest  po prostu cukierokowo urocza. Greymouseland pokusił się o dwie wersje, dla mniejszych i większych kobitek.

Jak możecie zauważyć, rączka w mniejszej torbie wykonana jest z tego samego materiału co torebeczka. Może być z powodzeniem noszona na ramieniu, bądź owinięta wokół nadgarstka. Chociaż, jak na każda dziewczynkę przystało, torebką trzeba machać na prawo i lewo, nie przystoi nosić jej zbyt statycznie.

Ta druga wykończona łańcuszkiem, który pozwala ją nosić zarówno na ramieniu, jak i przerzuconą na ukos. Możesz również sprytnie zrobić z łańcuszka supełek i skrócić do upragnionej długości, by po zmianie zdania wrócić do pierwotnych kształtów. Jest bardziej „elegancka” i z pewnością będzie ozdobą letnich kreacji na plaży, lodziarni, wakacjach.

Ile kobiet, tyle możliwości! I każda opcja jest idealna. Wtedy świat wygląda różowo!

Schowacie w niej każde drobiazgi, na okularach przeciwsłonecznych zaczynając, a na pomadce w kolorze pink kończąc. Daleko jej do wściekłego różu. Bo wiosną nie można się wściekać:) Lepiej napchać się lodami  z bitą śmietaną oczywiście. I włączyć luz…dużo luzu…

GM pozdrawia i czeka na lato!

ps. Bądźcie proszę Drodzy Czytelnicy wyrozumiali, bycie fotografem i modelem w tym samym czasie, to ciężka orka. Daleko nam do profesjonalizmu, jednak w tym przypadku liczy się miło spędzony czas i zabawa w ogródkowy modeling.

Dodaj komentarz