O MNIE - Greymouseland
0 items - $0.00 0

O MNIE

Drugie imię greymouseland to pasja!

Z przyjemnością pokaże Ci, jak podróżować tanio, nie tyko palcem po mapie. Podróże od kilku lat są jej niekończącym się marzeniem, które realizuje skrupulatnie. Zwiedza świat niekonwencjonalnie, z plecakiem i namiotem. Zatracania się w spaniu na dziko i lubi adrenalinę z tym związaną. Na łonie natury czuje się jak ryba w wodzie, w końcu to zodiakalna Rybka:) Hotele ją meczą, woli brud, niewygodę, bowiem to za nimi kryje się prawdziwa przygoda. Gdy nie śpi, planuje kolejną wyprawę, a gdy śpi to już na tej wyprawie jest myślami.

Szara mysz lubi zaszyć się w dziczy i nawet tam wyciśnie czas jak cytrynkę. Jej ulubiony kolor to oczywiście szary, bowiem od niego zaczyna się cała paleta barw. 

“Grey is a perfect neutral that lives between the extremes of black and white”

 

p.s. Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się na tej stronie www.greymouseland.com.pl są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na tej stroni bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.