O MNIE

Drugie imię greymouseland to pasja!

Z przyjemnością pokaże Ci, jak podróżować tanio, nie tyko palcem po mapie. Podróże od kilku lat są jej niekończącym się marzeniem, które realizuje skrupulatnie. Zwiedza świat niekonwencjonalnie, z plecakiem i namiotem. Zatracania się w spaniu na dziko i lubi adrenalinę z tym związaną. Na łonie natury czuje się jak ryba w wodzie, w końcu to zodiakalna Rybka:) Hotele ją meczą, woli brud, niewygodę, bowiem to za nimi kryje się prawdziwa przygoda. Gdy nie śpi, planuje kolejną wyprawę, a gdy śpi to już na tej wyprawie jest myślami.

Tuż za wielkimi eskapadami kryje się jej druga pasja – szycie. To w nim realizuje się, gdy musi siedzieć w domu. Uszyje torbę, w którą zmieścisz cały swój świat, ubierze wygodnie – w uszyte przez siebie ubrania, z którymi ruszysz na podbój siedmiu kontynentów. Z uporem maniaka tworzy swoje mini kolekcje, co sprawia, że czuje sie jak bohaterowie z Mody na Sukces. 

To jednak nie koniec! Jej pracoholizm znajduje ujście w pasji do której wróciła po paru latach –robienie na drutach. Odkurzyła swoje aluminiowe akcesoria, zarażając babcinym hobby nowe pokolenie. Realizuje się jako prowadząca warsztaty z Dziergania dla opornych, dzięki czemu jej niekończąca się energia znajduje ujście. 

Gdy uda jej się rozciągnąć dobę to realizuje się jako raczkujący grafik, fotograf  i wspomagacz fanpejdży. Tyle w skrócie.

Szara mysz lubi zaszyć się w dziczy i nawet tam wyciśnie czas jak cytrynkę. Jej ulubiony kolor to oczywiście szary, bowiem od niego zaczyna się cała paleta barw. 

„Grey is a perfect neutral that lives between the extremes of black and white”

 

p.s. Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się na tej stronie www.greymouseland.com.pl są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik i innych elementów zawartych na tej stroni bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.